Hizmetler

İç Mimari Tasarım

İç mimari tasarım; çevresini saran yapıyı ve yapının bağlamını tasarım stratejisinin öncüleri olarak tanır ve gözetir. Üç boyutlu mekanın yönlendirmeleri ve hazzı ile ilgili bir etkinliktir. İç mekan deneyiminde görme, işitme, dokunma ve koku uyaranlarını temel öğeler olarak kullanır. Işığı mekanı tanımlayan, etki yaratan ve esenlik veren bir araç olarak görür. Malzeme ve rengi tasarlanmış çevrenin tamamlayıcı unsurları olarak kullanır.

Daha Fazla

Konsept Dizayn

Bazı alanların bilinçli bir şekilde öne çıkartılma isteği ile o alanın özelleştirilmesi anlayışına dayanır. Kendine özgü bir dili, rengi ve diğer alanlardan ayrışması ile ön plana çıkartılır. Mekan; her büyüklük ve tipte yapı, her türlü etkinlik iç mimarın çalışma alanı içindedir. Bu bölüm var olan yapının müşterinin isteği doğrultusunda çalışan tasarımcıyı nasıl etkilediğini gösterirken, uygun mekânsal ve işlevsel deneyimi yaratmak için kullandığı araçları tanıtır. İnsanları da içeren, kucaklayan, ilgi uyandıran, yücelten mekanların tasarımıdır konsept dizayn.

 

Daha Fazla

Mağaza

Tasarladığımız her alanda eksiksiz, her şeyi kapsayan deneyimler yaratmayı hedefliyoruz. Tasarım felsefemiz, tüketicilere başka hiçbir yerde bulamadıklarını vermek için her duyuya, her temas noktasına, her duyguya hitap etmektir. Her seçimi destekleyecek iş bilgisini, deneyimi ve perakende tasarım sürecinin her adımında size yardımcı olma yeteneği ile vizyonunuzu, heyecanınızı ve tutkunuzu yansıtmak için tasarlıyoruz.

Daha Fazla

Konut

Müşterilerimizin her biri için benzersiz kişiselleştirilmiş iç tasarım hizmetleri sunarak, yaşam kaliteniz için faydalı olan işlevsel ve çekici bir ortam yaratıyoruz

İster konut, ister ticari veya konaklama ile ilgili olsun, tüm projelerimizde dikkate aldığımız birkaç önemli mimari ve iç tasarım süreci vardır. Bir dairenin içini değiştirmek isterseniz veya aklınızda çok daha büyük bir proje varsa, kendini işine adamış ve profesyonel iç tasarım ekibimiz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olacaktır.

Daha Fazla

Kafe

Verimli ve kullanışlı bir kafe tasarımı ve planlaması karmaşık ve özel bir iş olduğundan, her ayrıntıyı sizinle birlikte incelediğimizden emin oluyoruz. Geliştirme sürecine geçmeden önce ihtiyaçlarınızı tam olarak anlamaya büyük önem veriyoruz.

Daha Fazla

Ofis

Hizmetlerimiz tamamen müşteri ve vizyonları etrafında toplanmıştır. Her projeyi birinci sınıf sonuçlar sunarak farklı kılmak istiyoruz. Müşterilerimizin fikirleriyle yakın çalışırız ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışırken dürüstlüğe inanırız.

Daha Fazla

Otel

İç tasarım, otellerin markalarını ve kimliklerini aktarmalarına yardımcı olur. Bununla birlikte, iç tasarımın müşteriler için olumlu deneyimler şekillendirmede, müşteri memnuniyet düzeylerini ve genel kârlılığı etkilemede oynadığı önemli rolü de anlıyoruz.

Daha Fazla

Dış Cephe Tasarım

Mimari olarak bir dış cephe tasarımı şu aşamalar doğrultusunda ilerler. Ön tasarım, şematik tasarım, tasarım geliştirme, montaj, imalat, projelendirme ve sistem tasarımıdır. Tasarım aşaması tekrarlı bir süreçtir fakat yapım aşamasında daha lineer bir durum takip eder. Bu aşamada disiplinlerarası bir çalışmaya gerek duyulur. Yatırımcı, tasarımcı (mimar/iç mimar), cephe danışmanı, sistem tedarikçisi, cephe yüklenicisi, inşaat mühendisi gibi çeşitli sektörlerde aktif görev alan kişilerin bilgileri doğrultusunda ilerlenir.

Cephe tasarımını geliştiren mimardan sonra, cephe danışmanı da fiziksel bir modele dönüştürülen bu yapıya eşlik etmeli; yapım süreçlerinde sistem üreticisi ile cephe yüklenicisinin çalışmalarını denetlemekle yükümlü olmalıdır. Sistem tedarikçisi, talep edilen performans gereksinimlerini karşılayan cephe bileşenlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştirmekle sorumludur. Cephe yüklenicisinin görevi ise sistem üreticisinden satın aldığı cephe sistemlerinin veya bileşenlerinin montajını gerçekleştirmektir.

İnşaat mühendisi ise binanın statik analizini gerçekleştiren kişidir. Bu paydaşların giydirme cephe tasarım ve uygulama sürecine katılımı proje gereksinimlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak paydaşlar arasındaki işbirliği çalışmaları sürece bağlı olarak aşağıda açıklanmaktadır.

Daha Fazla

A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi