İç Mimari Tasarım

İç mimari tasarım; çevresini saran yapıyı ve yapının bağlamını tasarım stratejisinin öncüleri olarak tanır ve gözetir. Üç boyutlu mekanın yönlendirmeleri ve hazzı ile ilgili bir etkinliktir. İç mekan deneyiminde görme, işitme, dokunma ve koku uyaranlarını temel öğeler olarak kullanır. Işığı mekanı tanımlayan, etki yaratan ve esenlik veren bir araç olarak görür. Malzeme ve rengi tasarlanmış çevrenin tamamlayıcı unsurları olarak kullanır.

Tasarımda farklı bir dil ortaya koyabilen, insan yaşamında yer alan nesnelerin kullanımı ve estetik kalitesini geliştiren iç mimar olarak, isteklerinize bu çerçevede hizmet etmeye çalışıyorum. Böyle bir işe girişmek var olan yapıyı ve çevresini çözümlemeyi, müşterinin ve toplumun gereksinimlerini anlamayı ve bütün bu öğeler arasında sinerji yaratan bir fikir ve tasarım yaratmayı gerektirir.

Tasarımlarını geliştirmeden önce her müşterinin yaşam tarzını ve zevklerini göz önünde bulundurduğumuzdan emin olmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Kişisel tarzınızı bulmak için sizinle birlikte çalışarak, baştan sona bir proje boyunca sizi dinler, tavsiyelerde bulunur ve rehberlik ederiz.

A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi