Kafe

Verimli ve kullanışlı bir kafe tasarımı ve planlaması karmaşık ve özel bir iş olduğundan, her ayrıntıyı sizinle birlikte incelediğimizden emin oluyoruz. Geliştirme sürecine geçmeden önce ihtiyaçlarınızı tam olarak anlamaya büyük önem veriyoruz.

Kendini işine adamış iç mimar ekibimiz, müşterilerinizin kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak bir atmosfer yaratmaya odaklanır. Bu nedenle, mevcut tesisleri ve öngörülen ihtiyaçları sizinle ve anlaşarak araştırıyor, değerlendiriyor ve geliştiriyoruz. Tasarımınızı; vizyonunuza, bütçenize ve hizmet vermeyi düşündüğünüz müşterilere göre oluşturuyoruz.


Bir kafe, insanların bir sonraki toplantıya gitmeden önce gevşemek, takılmak veya hızlıca yemek yemek için geldikleri yerdir. İyi bir kafe, bireyselliği, şık ama aynı zamanda sade olma yeteneği ve müşterinin her zaman hoş karşılandığı bir yer ile tanımlanır. Bu nedenle, alan boyunca samimi bir havayı teşvik eden doğru renkler, aydınlatma ve dekor ile görsel olarak çekici olması gerekir. Ayrıca, yerleşim düzeni de önemli bir diğer kalemdir.

Mekanınızı tasarlamadaki bu titizlik, projenizin sadece görsel olarak hoş, uygun maliyetli ve tamamen işlevsel olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işinize ve imajınıza kattığınız tutkuyu da bünyesinde barındırır.

Üzerinde çalıştığımız her projeyi ailemizin bir parçası gibi kabul ediyor; tutku, dürüstlük, mükemmellik ve yenilikçilik gibi temel değerlerimizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Kafe temanız, yerleşim düzeniniz, mobilyanız, aydınlatmanız, zemin kaplamalarınız, duvar kaplamalarınız, kumaş örnekleriniz ile ilgilenecek, bilgimiz ve uzmanlığımız ile yeni ve göz alıcı mekanlar yaratmanıza yardımcı olacağız.

A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi