Fiyat Politikasının Çeşitliliği Neyden Kaynaklanır?

Aynı proje için 5 firma/kişiden teklif aldım çok farklı sonuçlara ulaştım diyebilirsiniz ki muhtemelen diyeceksinizdir. Öncelikle, kişinin konuya ne kadar hakim olduğu ile çok ilintili sebepleri vardır.


Birçok etken olmasına karşın en etkili fark; malzeme, ışık-gölge, oran-orantı, tasarım dili ve gücü, süreç ve realistik render alabilme gibi çeşitli faktörlere bağlı olmasından geçer.  Unutmayalım ki, iç mimar ya da mimar olan görselleştirme uzmanı, sadece 3 boyutlu görsellerinizi resmeden kişi değil; aynı zamanda tasarım gücünü de etkili olarak kullanan tasarım disiplinine sahip kişilerdir. Bu sebeple fiyat-performans dengesi yaparken değerlendirilmesi gereken faktörlerin sizin için hangi orada önem arz ettiğini de incelemeniz gerekir.

Düşük maliyetle alacağınız sonuç sizi ne kadar tatmin edecek, almak istediğiniz veriyi almış olabilecek misiniz? Daha uygun teklif aldığınız firma, daha yüksek fiyat teklifi aldığınız firma ile aynı verileri mi sağlıyor?

Hızlı bir sunum almayı mı tercih edersiniz, kaliteli bir sunum almayı mı? Ki bu en önemli soruların başında gelir. Hem hızlı hem kaliteli bir proje almayı umut ediyorsanız, yazının başlığına dönelim.


A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi