Mobilya Firmaları Neden Ürünlerin Modellenmiş Resimlerine İhtiyaç Duyuyor?

Daha Uygun Maliyetli ve Esnek
Fotoğraf çekimleri için bir sürü farklı set hazırladığınızı hayal edin - bu hazırlıkların maliyeti ve süresi çok yüksektir ve bu yüzden yalnızca çok daha büyük markalar bu tür organizasyonlara girişir.

Fotogerçekçi bir 3D model çok daha ucuz, daha hızlı ve daha esnektir. Mobilya parçasının bir 3D render'ı oluşturulduktan sonra, birçok farklı senaryoda kullanılabilir. Farklı malzemeleri, renkleri, aydınlatmayı ve dokuları göstermek için kolayca manipüle edilebilirler.

Bu sistem de, şirketlerin geleneksel bir fotoğraf veya video çekiminin maliyetinin bir kısmı için promosyon materyallerini toplu olarak elde etmelerini sağlar.

Mobilya Fikirlerini Üretimden Önce Sergilemek
Yerleşik olanlar da dahil olmak üzere birçok mobilya şirketi, depolarını ayakta duran stoklarla doldurmayı gerçekten göze alamaz. Bir 3D modelleme oluşturulması yardımıyla, gerçekte o ürünü hemen üretmeden, öğelerinin gerçekçi görüntüleri oluşturulabilir.

Bu da, yeni ürün gruplarını, tasarım fikirlerini test etmek veya geniş bir renk, döşeme ve malzeme yelpazesiyle gelen öğeleri temsil etmek için mükemmel bir araçtır.

Görselleştirme Dijital Araçlarından Yararlanmak3D görüntülemeyi kullanmak, çevrimiçi mobilya mağazaları veya görselleştirmeye önem veren şirketler için de tercih edilen bir işlemdir. 3D model kullanmak, müşterilerin sipariş verirken parçalarını özelleştirmelerine, bir öğenin bireysel özelliklerini (bir tasarım öğesi veya kumaş gibi) daha yakından incelemelerine, ürünün 360° görünümünü elde etmelerine ve hatta bir mobilya nasıl olacağına, alanda nasıl duracağına ilişkin görsellerle buna olanak tanır.

Prototipleme İçin Önemlidir
3D işlenmiş görüntülerin kullanılması, üretim sürecinde büyük bir maliyet tasarrufu sağlayabilir. 3D realistik görüntünün yüksek doğruluk derecesi nedeniyle, üreticiler tasarım kusurlarını yakalayabilir ve ürünü oluşturmadan önce öğenin ölçeğini iyi anlayabilir.

Yeni tasarımlar geliştirmek için prototip oluşturma, nihai üretim sürecini daha hızlı ve daha ucuz hale getirebileceği için kritik öneme sahiptir. Mobilya tasarımcıları ihtiyaç duydukları tüm yinelemeleri atölyeye uğramanda, öncesinde 3D yazılım üzerinde yapabilirler.


A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi