3D Mimari Görselleştirmelerinizi Kime Emanet Edersiniz?

Üç boyutlu modelleme tek başına bir mana katmadığı gibi bir tasarımı yukarıya taşımak için en kilit nokta da olabilmektedir. Ki bunların içinde en kritik olan yanı, mimari bir proje üzerinde çalışıyorsanız; mimarlık, iç mimarlık hizmeti veren kişilerin gerçekten alanında yetkin olabilmeleri ve süreci doğru yöneterek; olması gereken kriterler doğrultusunda proje kapsamını iyi yönetebiliyor oluşlarıdır.


Bu hususta; malzeme, tasarım ve statik uygunluk olgularını bir araya getirecek olan kişilerin iç mimar ya da mimar olmasına da en az realistik render alma isteğimiz kadar dikkat etmemiz gerekir. Gündem takibi yapan, yenilikçi bakış açısına sahip, teknik proje çizen ve 2 boyutlu mimari projelerinin üzerine doğru yönlendirmeler ile binayı, iç mekanı ya da dış cephe olgularınızı 3d model olarak ayağa kaldıran kişilerin mimar ya da iç mimar olması projelerinize de doğru değeri katacaktır.

Bu noktada, projenizi çizecek kişilerin meslek kimliklerini sorgulamak ve portfolyolarını incelemek en doğal hakkınızdır.


A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi