Üç Boyutlu Görselleştirme Nasıl Fiyatlandırılır?

Öncelikle her proje kişiye özeldir. Projenin niteliği, projenin beklentileri, işin ölçeği, teslim tarihi, beklenen 3 boyutlu görselleştirme (3d render)  kalitesi, render sayısı ve revizyon işlemlerine göre projenin incelenmesi  sonucu bir fiyat çıkarılır.

Dolayısıyla bu kadar metrekarelik bir alan için “şöyle bir ücretimiz var” demek çok da uygun düşmemektedir. İşin niteliği, isterleri hatta özel bir ürün tasarımı varsa bunun bilinmesi; verilen emek ve zamanın da düşünülmesi ile bir teklif çıkarmak gerekmektedir.  

Örneğin; elinde 2d teknik çizimi olan bir müşteriye verilecek  3d render fiyatlandırması ile teknik çizimi olmayan bir alanın 3d görselleştirmesi arasında bir bütçe değişkenliği elbet olacaktır. Sonuç olarak doğru fiyat teklifi için projenin incelenmesi, eldeki donelerin varlığı ve  ihtiyaçların belirlendikten sonra fiyatlandırma kısmına geçilmesi en sağlıklı olan yoldur.

Fakat özel isterleri, ‘hemen’ olması şartı aranmayan, sade modern ve iç mimarın yönlendirmeleri ile müşteri isteklerinin belirlenmesi  yoluyla ilerleyen projeler için taban olabilmesi adına bir tanışma fiyat teklifi de elbette ki vardır.


A O N B

© 2024 Süerdemlik. Bütün Hakları Saklıdır.

Süerdemlik iç mimarlık hizmetleri; konut, ofis, kafe, dış cephe tasarımı, otel, mağaza alanlarında tasarım ve görselleştirme üzerine 2D - 3D
2 ve 3 boyutlu olarak tarafınıza hizmet vermektedir. Kişiye özel, benzersiz çözümlemeler ve iç mimari tasarımlar üretiyoruz.


iç mimar, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, 2d, 3d, üç boyutlu gerçekçi görselleştirme, 2d yerleşim planı, iç mimari konsept proje, konut projesi, konut çizimi, konut görselleştirmesi, konut render, konut teknik çizimi, ofis tasarım projesi